Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak by ten chłopak ja pobil to by się jeszcze stała ofiara nie napastniczką, a po drugi facet był w szoku, widać ze porzadnie wychowany i ma odruch taki, że kobiety nie uderzy, pewnie jak emocje opadły też sobie pluje w brode, że nie zareagował inaczej
 dokladnie tak samo mysle, ze w szoku był i nie chcial uderzyć "kobiety", bo widac, że robi uniki a nie jej oddaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie znacie tych dziewczyn to po co gadacie ze sa jakies niewiadomo jakie .. a wy jacy niby jestescie? Co niewinni ktos umie kogos oczerniac a spojrzcie na siebie!! Wy napewno nie lepsi jestescie!!
  a to trzeba je znac lepiej niż wnioskowac po tym, ze okradają i biją ludzi spokojnie idących chodnikiem? MI NIE TRZEBA i większosci normalnych ludzi też to wystarczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie znacie tych dziewczyn to po co gadacie ze sa jakies niewiadomo jakie .. a wy jacy niby jestescie? Co niewinni ktos umie kogos oczerniac a spojrzcie na siebie!! Wy napewno nie lepsi jestescie!!
  ... kolejna bladź z bandy tego menelstwa ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wy wszyscy mieszkacie ludzie ? Obejrzyjcie sobie dokładnie ten film , a zobaczycie że te laski nie były  SAME!! Teraz to wielkie HALLOOO!! bo monitoring ,ale odkąd pamiętam a było to 18 lat temu jak kończyłem szkolę w Lublinie ,to na własne oczy widziałem takie cyrki przy dworcu głównym co tydzień .Laski zaczepiały i biły nie dziewczyny tylko chłopaków ,a reszta brudasów stała za winklem i jak koleś przyjebał lasce to rzucali się całą bandą na niego....Kiedy to się ten bandytyzm w Polsce skończy....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzenie aby kobiety nie bić nawet kwiatem odchodzi do lamusa, a zyskuje że jak się kobiety nie bije to jej wątroba gnije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakże durną trzeba byc blondyna xD Mam nadzieję, że w pierdlu wyląduje suka na baaardzo długo :) A druga suka w poprawczaku :) I ch*** strzelił wakacje :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1 to powinno się suki wysterylizować, że by nigdy nie miały dzieci! nie można pozwolić aby takie ścierwa przekazywały geny. Nigdy NIC dobrego z tych szmat nie będzie! Coś takiego jak resocjalizacja nie istnieje, więc po co trzymać przy życiu takie COŚ? Spalarnie śmieci mogą mieć swoje zastosowanie i odzielać od normalnych ludzi. którzy zaslugują na życie!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie znacie tych dziewczyn to po co gadacie ze sa jakies niewiadomo jakie .. a wy jacy niby jestescie? Co niewinni ktos umie kogos oczerniac a spojrzcie na siebie!! Wy napewno nie lepsi jestescie!!
  czyzby kolezaneczka ktorys z nich? :) spier***aj, nie chcemy w Lublinie patologii pokroju jp na 100%, okradajaca i bijaca ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie znacie tych dziewczyn to po co gadacie ze sa jakies niewiadomo jakie .. a wy jacy niby jestescie? Co niewinni ktos umie kogos oczerniac a spojrzcie na siebie!! Wy napewno nie lepsi jestescie!!
Ja jestem lepszy. Pod każdym względem.   Nikt nikogo nie oczernia. Wszystko widać na nagraniu.    Nie ma sensu poznawać tych dziewczyn. Porządny człowiek nie zadaje się z patologią. No, chyba że zawodowo, jako np. prokurator, sędzia, kurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Dziewczyna powinna się bardzo zastanowić nad zachowaniem swojego Chłopaka, który w ogóle Jej nie pomógł. Gdyby nie osoby obok na pewno ta Dziewczyna zostałaby bardziej pobita.   Nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna jeśli zagraża naszemu życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MĘŻCZYZNĘ MA DZIEWCZYNA ŚWIETNEGO...OBRONI,POCIESZY... HEH  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA Nie wiem czy mi się wydaję więc proszę się przyjżeć. Chłopak w koszuli w pionowe paski który rozdzielał dwie dziewczyny zostaje w jakiś sposób "zmuszony" przez chłopaka w czapeczce do puszczenia szarpiących się dziewczyn. Następnie chłopak w czapeczce oddala się w stronę przejścia dla pieszych. Chłopak w czapeczce "zmusza" od przodu natomiast od tyłu wspiera tego chłopaka w czapeczce jakiś łysy. Dziewczyny miały obstawę która się przyglądała, kto wie czy dziewczyny nie zostały też namówione przez chłopaka w czapeczce i łysego.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche się diwię chłopakowi, bo jakby ktokolwiek zaatakowal moją żonę to bym ztłukł i nie patrzył czy dziewczyna czy facet. Chłopak niezbyt się wykazał, dać się pobić dziewczynom. żeby ich z 5 było a to 2 gówniary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny dostać 10 lat w pierdlu, albo ciężkich robót publicznych.   Niech te niewyżyte dziewczyny zrobią coś pożytecznego, a sąd zrobi z nich przykład dla innych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lał bym w tube i nie patrzyłbym czy ma cycki czy nie , Z Bańki najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to wygladalo, jakby ta grupka ze schodow tez atakowala tego chlopaka i dziewczyne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały gang tam stał dwie bździągwy zaczepiają a gdy chłopak próbuje coś zrobić dostaje po dziobie od alfonsa , bo dziewczynke bije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są dziewczyny to są dwie dziwy ze starówy z obstawą .Razem z nimi do więzienia powinni trafić rodzice zwłaszcza tej 14 latki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniary pier*olone, trzeba im najeb*ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak w koszuli w pionowe paski który rozdzielał dwie dziewczyny zostaje w jakiś sposób "zmuszony" przez chłopaka w czapeczce do puszczenia szarpiących się dziewczyn. Następnie chłopak w czapeczce oddala się w stronę przejścia dla pieszych. Chłopak w czapeczce "zmusza" od przodu natomiast od tyłu wspiera tego chłopaka w czapeczce jakiś łysy.  
  ... niestety, tak jak wyżej w komentarzach... to podobno prostytutki ze swoimi alfonsami. Policja musi bliżej się temu przyjrzeć, zresztą obie były już notowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...